Můžeš s námi počítat!

O projektu

Cílem je vytvořit dokumentární cyklus, který by pomohl žákům a učitelům se vypořádat s překážkami při výuce matematiky na základních a středních školách. Zatím plánujeme tři díly, každý o stopáži přibližně půl hodiny. Rádi bychom rozšířili tyto filmy přímo do škol, kde najdou největší uplatnění. Výsledek uveřejníme na vzdělávacím YouTube kanálu Zvládnu to a na těchto webových stránkách, kde přístupný všem.

MATEMATRIKY – díl 1: STRACH

Matematika je všude kolem nás a pro mnoho lidí je velmi obtížná, nebo z ní mají dokonce strach. Z čeho tento strach plyne? Jak se s ním vypořádat? A jak učit matematiku poutavě? Těmito i dalšími otázkami se zabýváme v našem projektu. V prvním díle se zaměříme na strach z matematiky, slovní úlohy a logické myšlení.

Pokud Vás náš projekt zaujal, podpořte nás!

Kdo jsme?

belief

Od roku 2012 produkujeme audiovizuální díla: dokumentární filmy a seriály, reportáže, firemní prezentace, propagační filmy, reklamy a videoklipy. Hledáme ty, kteří nalezli štěstí a dokumentujeme je pro ty, kteří stále ještě hledají. Snažíme se naši práci založit na hodnotách a pilířích jako je pravda, úcta, respekt, čestnost, pomoc druhým.

Zvladnu to

Vzděláváme, tvoříme a vyučujeme. Zkušenosti, které jsme získali za svou pedagogickou praxi, jsme se rozhodli šířit dál a to formou vzdělávacího YouTube kanálu nebo přípravných kurzů. Na našem kanálu naleznete výuková videa z matematiky, informatiky, fyziky a další. Pomáháme žákům a studentům s přípravou na osmiletá gymnázia, střední školy i na maturitu. Matematika nás baví a rádi s ní pomáháme všem ostatním.

Co tvoříme?

Točíme dokument

Celou cestu našeho dokumentárního cyklu jsme se rozhodli pro Vás zdokumentovat. Podívejte se na miniseriál Točíme dokument.

Fotogalerie

Sponzoři

mkolar.cz

Zaujal Vás náš projekt a chcete ho podpořit? Napište nám na adresu movie@centrum.cz a můžete být hrdými partnery Matematriky.